Російський ракетний бліцкриг провалився, але в окупантів ще багато застарілого ракетного озброєння, - українська розвідка

Ракетний бліцкриг Росії провалився, але в країни-агресора залишається ще багато застарілого ракетного озброєння. Ці запаси дозволяють ворогу продовжувати удари по Україні. Про це 10 лютого розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.

Зокрема, він нагадав, що після провалу першого бліцкригу – планів захопити Україну за три дні – Москва вирішила піти на терористичні удари по нашій країні.

Шляхом "ракетного бліцкригу" агресор мав намір швидко вивести з ладу українську енергетичну систему, підірвати дух українців та спровокувати нову хвилю біженців. Але й цей бліцкриг чекав повний провал, як і всі попередні стратегії президента РФ Володимира Путіна, зазначив Юсов.

"Українське суспільство ще більше згуртувалося, незважаючи на величезні втрати – незважаючи на свідомі влучення по цивільних об'єктах, житлових багатоквартирних будинках. Український опір не зламався", – сказав він.

Представник ГУР додав, що російський ракетний бліцкриг втратив сенс, оскільки енергосистема України вистояла, незважаючи на величезні втрати.

Тим часом у РФ стрімко закінчуються високоточні ракети, а можливості повноцінно поповнювати запаси немає. У зв'язку з цим змінилася кількість, інтенсивність та перерви між російськими обстрілами, пояснив Юсов.

"Вони вас з'їдять. Це їхня природа": Віцеспікер парламенту Польщі назвав головну помилку в стосунках із РФ

субота, 15 червень 2024, 17:45

Віцеспікер Сенату Польщі Міхал Камінський вважає, що країни Заходу, намагаючись налагодити стосунки з Росією, проявляють наївність на необачність. Про це він говорив в Одесі під час міжнародного Black Sea Security Forum, який присвячений обговоренню бе...

"Кримський міст"-2: Романенко пояснив, навіщо Путін будує залізницю до Маріуполя і чим її можна знищити

субота, 15 червень 2024, 17:28

Завершення будівництва цього об’єкту може стати черговою загрозою для наших військових, бо у разі наявності транспортного сполучення суходолом, окупанти зможуть набагато швидше постачати на фронт озброєння, техніку та живу силу.ТСН.ua з’ясовував, чи ді...