Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі.

Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Drive.

Інцидент стався неподалік від острова Ісла-ла-Тортуга. В результаті ніхто не постраждав, судно отримало незначні пошкодження. Naiguata наблизився до корабля Resolute під прапором Португалії, який зробив зупинку для планового техобслуговування двигуна. Венесуела визнала знаходження лайнера в територіальних водах держави незаконним і наказала йому відплисти.

Через відсутність належної реакції, судно Венесуели кілька разів вистрілило, а після спробувало протаранити Resolute. В результаті декількох ударів об лайнер судно ВМС Венесуели почало набирати воду і затонуло.

Курсанти-льотчики здійснили перші польоти

понеділок, 1 червень 2020, 8:54

Курсанти-льотчики льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил виконали перший самостійний виліт на бойових літаках. Про це повідомляє пресцентр Харківського національного університету повітряних сил. На базі 299 бригади т...

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...