
Російський удар по житлових багатоповерхівках у Запоріжжі міг відпочатку бути націлений на цивільних осіб і в цілому узгоджується з російською тактикою обстрілів. Про це заявив координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій Білого дому Джон Кірбі в коментарі CNN, передають Патріоти України.
"Він (обстріл – ред.), безумовно, міг бути націлений на цивільних осіб. Це явно прямо з російської книги тактики – направляти удари на цивільну інфраструктуру і не турбуватися про те, щоб уникнути ударів по мирних жителях", — сказав Кірбі.
Водночас представник Білого дому зазначив, що США поки не мають детальної інформації про цей обстріл і не знають, чим він був мотивований.
Сьогодні вдень російські окупанти завдали ракетно-артилерійського удару по житловому сектору Запоріжжя. Президент Зеленський опублікував відео страшного удару.
За наявною на цей момент інформацією, від удару постраждали понад 30 осіб, включаючи трьох дітей. Відомо про одного загиблого.
За даними українських військових, удар по багатоповерхівках Запоріжжя, скоріше за все, було завдано з реактивної артилерії. Найбільш ймовірно, що це була установка залпового вогню "Торнадо-С".
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...