"Російський ведмідь нападає без попередження": Пропагандист Соловйов взявся погрожувати Італії

"Російський ведмідь нападає без попередження": пропагандист Соловйов взявся погрожувати Італії. ВІДЕО

Російський топпропагандист Володимир Соловйов озвучив чергову порцію погроз. Цього разу "під роздачу" потрапила Італія через військову допомогу Україні, передають Патріоти України.

Про те, чим не вгодила росіянам ця країна, йшлося в ефірі передачі пропагандиста на росТБ. Він наголосив, що попри любов до Італії, РФ їй "нічого не пробачить".

"Ми бачимо, як італійська зброя вбиває російських людей, зокрема і мирних. І якщо італійці думають, що у нас коротка пам'ять, і якщо вони думають, що все закінчиться "хіхами та хахами", то вони глибоко помиляються. Російський ведмідь, він нападає без попередження і зупинити його складно", – заявив Соловйов. Крім того, у розмові з "експертами" у студії він говорив категоріями з якогось паралельного, вигаданого росіянами світу.

"Війна йде на території, яка окупована укронацистами. Території, населення яких сказало, що вони хочуть жити у Росії. Новоросія буде вільна, а це означає, що всі російські землі повернуться до російської держави", – марив пропагандист.

Росія "сильнішає" через війну в Україні, а "500-річне панування Заходу "добігає кінця", – Лавров

понеділок, 11 грудень 2023, 8:24

Недоімперія робить надзусилля, щоб переконати світ у необхідності поступок Москві, щоб уникнути краху на обраному Путіним кривавому шляху. Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу н...

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали: