Російський ведмідь отримав важкий удар, але ще має достатньо сил для ескалації, - прем'єр-міністр Польщі

Прем'єр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що оголошення мобілізації в РФ свідчить про кризу в країні, але Росія ще має сили для ескалації війни. Про це він заявив у своєму подкасті, передають Патріоти України.

"Звернення Путіна з оголошенням про мобілізацію покликане було налякати, але насправді показало не силу Росії, а глибину кризи, в яку вона себе загнала", - наголосив він.

За словами прем'єр-міністра Польщі, із повномасштабною війною проти України всі побачили ганьбу військ РФ, стару та покинуту техніку, полонених окупантів, які говорили, що їхали на навчання, а не воювати.

Він додав, що президент РФ Володимир Путін виявився "притиснутим до стінки", коли українські військові почали деокуповувати населені пункти. Ще яскравіще це продемонструвала реакція росіян на оголошення мобілізації.

"Російський інтернет захлеснула хвиля запитів про те, як уникнути відправлення до армії та як виїхати з РФ", - зауважив Матеуш Моравецький.

Міністр зазначив, що російська пропаганда руйнується, тому президент РФ єдиним варіантом для себе вважає нарощування ескалації війни проти України. Політик зауважив, що попри те, що "російський ведмідь" отримав важкий удар, він іще має достатньо сил для нового етапу загострення. "Це не скасовує того, що його режим слабшає з кожним днем", - наголосив Матеуш Моравецький.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...