Російських строковиків у великій кількості перекидають на схід України, - Арестович

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що російське керівництво планує сповнити втрати окупантів на війні в Україні за рахунок солдатів строкової служби. При цьому він упевнений, що таких окупантів перекидатимуть в Україну чимало, передають Патріоти України.

Арестович підкреслив, що строковики зручні для російського командування, тому що їм не потрібно платити зарплату, і вони не можуть відмовитися від служби. Про це він розповів у ефірі YouTube "Фейгін Live".

За його словами, згідно з розмовами російських офіцерів, строковиків мають перекинути на схід України вже найближчим часом.

"Строковиків почали перекидати сюди. Більше того, ми бачимо це з перехоплень, чуємо. Командири рівня підполковник-полковник у розмовах, які ми перехоплюємо, кажуть, що найближче поповнення – це строковики. Строковики повинні прийти, тоді ми поповнимося і воюватимемо. Розмови приблизно такого типу", – розповів Арестович.

Більше того, Арестович упевнений, що строковики вигідні для військ РФ. Зокрема , вони не мають права відмовитись від служби. Водночас солдатам строкової служби не потрібно платити зарплату.

"Резервісти, звичайно, приїжджають, але серед них відмовників по 30-40%. Строковики ж у відмовники не можуть піти. Типу на строковиків певна надія, бо куди їм заперечувати? Підуть в атаку. Куди їм подітися", – додав радник глави. ОП.

Усе за планом? Зростає готовність росіян на Херсонщині скласти зброю, - керівниця пресцентру ОК "Південь" Гуменюк

середа, 28 вересень 2022, 6:55

Російські війська на правому березі Дніпра у Херсонській області все частіше подають сигнали про готовність здатися в полон. Про це в ефірі Еспресо повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гумен...

Окупант зізнався, що буде молитися про поранення, щоб втекти з війни - подруга порадила йому сісти у в’язницю (аудіо)

середа, 28 вересень 2022, 6:47

Один із російських окупантів, які беруть участь у війні проти України на Херсонському напрямку, зізнався подрузі, що мріє про поранення. Тільки в такий спосіб він сподівається потрапити додому, передають Патріоти України. Дівчина у свою чергу порадила ...