Російських строковиків у великій кількості перекидають на схід України, - Арестович

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що російське керівництво планує сповнити втрати окупантів на війні в Україні за рахунок солдатів строкової служби. При цьому він упевнений, що таких окупантів перекидатимуть в Україну чимало, передають Патріоти України.

Арестович підкреслив, що строковики зручні для російського командування, тому що їм не потрібно платити зарплату, і вони не можуть відмовитися від служби. Про це він розповів у ефірі YouTube "Фейгін Live".

За його словами, згідно з розмовами російських офіцерів, строковиків мають перекинути на схід України вже найближчим часом.

"Строковиків почали перекидати сюди. Більше того, ми бачимо це з перехоплень, чуємо. Командири рівня підполковник-полковник у розмовах, які ми перехоплюємо, кажуть, що найближче поповнення – це строковики. Строковики повинні прийти, тоді ми поповнимося і воюватимемо. Розмови приблизно такого типу", – розповів Арестович.

Більше того, Арестович упевнений, що строковики вигідні для військ РФ. Зокрема , вони не мають права відмовитись від служби. Водночас солдатам строкової служби не потрібно платити зарплату.

"Резервісти, звичайно, приїжджають, але серед них відмовників по 30-40%. Строковики ж у відмовники не можуть піти. Типу на строковиків певна надія, бо куди їм заперечувати? Підуть в атаку. Куди їм подітися", – додав радник глави. ОП.

Росіяни запустили черговий фейк про українські школи і зганьбилися

п’ятниця, 3 лютий 2023, 13:00

Росіяни запустили черговий фейк про школи в Україні. Однак наробили помилок і зганьбилися. Так, прокремлівські Telegram-канали поширили брехливі світлини, передають Патріоти України. Вони нібито свідчать про зміни у навчальному плані однієї з українськ...

"На моїй пам'яті це вперше": З Лавровим в Африці трапилися "дві прикрі несподіванки" – Кулеба

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:29

З міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим трапилися "дві прикрі несподіванки" під час його січневого турне країнами Африки. Про це розповів керівник українського МЗС Дмитро Кулеба в інтерв'ю "BBC News Україна", передають Патріоти України. Пр...