Російським бізнесменам в Україні комфортніше, ніж в Європі, - Микола Давидюк

Під час розмови про припинення президентом Володимиром Зеленським громадянства Геннадія Корбана, політолог Микола Давидюк емоційно порадив займатися не внутрішніми політичними суперечками, а конфіскацією активів російських олігархів, передають Патріоти України.

«Російські олігархи сидять тут (мають власність в Україні - ред.) в шоколаді, з Дубая чи Лондона поради нам дають, як нам воювати треба. <...> Вони не повинні сидіти в шоколаді. Вони повинні платити мільярди доларів: не сотні мільйонів хабарів розносити по Києву, а мільярди доларів їхніх активів повинні лягати в бюджет, щоб у нас дірок не було! У нас країна розвалена! Вони повинні за це платити! А ми протистоїмо один проти одного. Ось це найгірше», — вважає Давидюк.

Наприклад, російські компанії мають частку у власності київського ТРЦ Ocean Plaza, який може відкритись 11 серпня. «А таких активів безліч по всій країні. [Одеса], Дніпро, Харків, Київ. У Львові скільки активів. У Львові є завод, який належить Чуркіну! Чуркіна вже немає, а заводи його є! Як вам таке? У Львові! Суперпатріотичне місто. <...> Росіяни себе відчувають тут комфортніше, ніж в Європі, ніж будь-де в світі. Найтихіша гавань для російського капіталу — це Україна. Бо ми своїми головами захищаємо їх від їхніх же ракет», — пояснив політолог.

Джерело: Радіо НВ

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...