"Росію не чекає в Одесі нічого, крім гробів", - Білецький

Одеса була, є і залишиться українською попри всі спроби Росії дестабілізувати ситуацію. Про це заявив лідер "Нацкорпусу" Андрій Білецький під час виступу в Одесі з нагоди Маршу захисників 2 травня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу "Нацкорпусу".

За словами Білецького, 2 травня - лакмусовий папірець громадянина України.

"Того дня Одеса залишилася ключем до нашої країни. І сьогодні ми маємо згадати насамперед наших полеглих і вшанувати їх. Ми маємо згадати ту перемогу, яку отримали звичайні мирні люди для всієї України. Ми маємо сказати прості слова північним сусідам, які мріють повернути Одесу: вас тут не чекає нічого, крім гробів. Одеса була української, є українською і української залишиться", - зазначив Білецький.

Марш захисників організований "Нацкорпусом" і присвячений річниці подій 2 травня 2014 року, коли в Одесі відбулися сутички між проукраїнськими силами і проросійськими активістами.


"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...

Ракети "Фламінго" атакували Волгоград, чотири "дольоти" по стратегічному підприємству – OSINT

субота, 27 червень 2026, 6:05

Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...