
Одеса була, є і залишиться українською попри всі спроби Росії дестабілізувати ситуацію. Про це заявив лідер "Нацкорпусу" Андрій Білецький під час виступу в Одесі з нагоди Маршу захисників 2 травня 2021 року, повідомляють
Патріоти України з посиланням на пресслужбу "Нацкорпусу".

За словами Білецького, 2 травня - лакмусовий папірець громадянина України.

"Того дня Одеса залишилася ключем до нашої країни. І сьогодні ми маємо згадати насамперед наших полеглих і вшанувати їх. Ми маємо згадати ту перемогу, яку отримали звичайні мирні люди для всієї України. Ми маємо сказати прості слова північним сусідам, які мріють повернути Одесу: вас тут не чекає нічого, крім гробів. Одеса була української, є українською і української залишиться", - зазначив Білецький.
Марш захисників організований "Нацкорпусом" і присвячений річниці подій 2 травня 2014 року, коли в Одесі відбулися сутички між проукраїнськими силами і проросійськими активістами.
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...