Напередодні в Бердянську з нагоди святкування в Україні Дня Військово-Морських сил перед представниками військових об'єднань виступили кілька місцевих чиновників. Однак офіційний захід не обійшовся без скандалу, повідомляють Патріоти України.
Глава Бердянської райдержадміністрації Олексій Бакай виголосив промову на "языке, на котором ему удобнее" і, всупереч законодавству, звернувся до військових російською. Більш того, він постійно вживав російське пропагандистське словосполучення "на Украине".
"На сегодняшний день, к сожалению, проходят не совсем братские, не совсем соседские действия в нашей стране с нашим соседом, но есть россияне, которые живут на Украине и которые хотят жить на Украине, поэтому, я думаю, будет правильно, если каждый будет говорить на таком языке, на каком ему удобней. Я надеюсь, у нас хватит ума, хватит способностей сделать все так, чтобы мы, славяне, жили дружно", - заявив Бакай.
Виступ чиновника викликав хвилю обурення в суспільстві, а депутати "Європейської солідарності" вимагають його відставки. Відповідне звернення до Володимира Зеленського винесуть на розгляд позачергової сесії 9 липня.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...