
Кіберфахівці Служби безпеки України викрили 55-річну жительку Харкова у розповсюдженні в інтернеті матеріалів із виправдовуванням збройної агресії Росії проти України. Робила вона це у забороненій в Україні російській соцмережі "Однокласники". Про це повідомив речник управління СБУ у Харківській області Владислав Абдула, передають Патріоти України.
"У цих матеріалах харків'янка виправдовувала збройну агресію рф проти України, визнавала її правомірною, а також підтримувала загарбницькі дії вищого керівництва рф. На своїй сторінці зловмисниця публічно закликала до підтримки збройних формувань, окупаційної адміністрації держави-агресора та до співпраці з ними", — розповіли в СБУ.
Харківська обласна прокуратура опублікувала декілька дописів, які поширила жінка.
"Харьков — русский город! А Россия не нападала на Харьков. Она просто вернулась домой", — сказано в одному з них.
"Если бы военная операция не началась, то танки были бы в Белгороде!", — зазначено в іншому репості.
Жінці оголосили підозру за ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...