"Россияне тут могут появиться лишь на свой страх и риск": Бутусов про деталі "інспекції" на Донбасі

Насправді для "інспекції" вистачило би і безпілотників.

У четвер, 10 вересня, на 14:00 штаб Операції об'єднаних сил призначив проведення спільної інспекції разом з представниками координатора від ОБСЄ в районі села Шуми, Донецької області. Про це в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

При цьому він зазначив, що військовим ЗСУ не повідомили, що в складі "інспекції" будуть військовослужбовці ЗС РФ. "Йдеться, що нашим бійцям необхідно забезпечити безпеку співробітників ОБСЄ та СЦКК", – написав він.

За словами Бутусова, противник підняв над районом "інспекції" в Шумах безпілотні розвідники, а також висунув на передові позиції групу спостерігачів і снайперів. "Провести "інспекцію" ОБСЄ може одними безпілотниками. Однак противник має на меті зняти відвідування українських позицій військовими РФ. Очевидно, росіяни проводять політичну операцію, їх мета – демонстрація тиску, переваги", – зазначив журналіст.

Бутусов підкреслив, що при такій "інспекції" ніяких гарантій безпеки при просуванні по передових позиціях ЗСУ бути не може. "Це район з щільним мінуванням, мінні поля і наші та противника перемішалися за довгі роки. Ситуація напружена, і поки не ясно – де наказ на відвідування наших позицій противником, ким він підписаний і хто з командування бере на себе відповідальність за цю акцію. Росіяни можуть тут з'являтися тільки на свій страх і ризик ", – підсумував він.

Бутусов про деталі "інспекції" на Донбасі: район заміновано, ситуація напружена

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...