РосЗМІ знову збрехали? Австрія не підтверджує вбивство "підозрюваної" у підриві Дугіної

МВС Австрії не володіє інформацією щодо можливого вбивства Наталії Вовк, яку Росія "підозрює" у підриві автомобіля доньки ідеолога рашизму Дар’ї Дугіної. Про це йдеться у відповіді міністерства на запит пропагандистського агентства ТАСС, передають Патріоти України.

"Ми можемо повідомити, що такий випадок не відомий в Австрії. Тому ми не можемо підтвердити достовірність цієї інформації", - заявили правоохоронці.

Раніше інформацію про нібито насильницьку смерть Наталії Вовк поширили рашистські Telegram-канали з посиланням на австрійське видання Express. Російські пропагандисти навіть опублікували нібито кадр з місця злочину, проте в мережі встановили, що фото - 2020 року і стосується геть іншого злочину та жертви.

Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

неділя, 21 квітень 2024, 17:00

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України. «Підтверджуємо. Силами Військово-морськи...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...