"Роттердам плюс" і не тільки: Зеленський може створити Ахметову великі проблеми

Бізнесмен вже запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами.

Рінат Ахметов. Фото: РБК.

Прагнення Володимира Зеленського обмежити вплив ДТЕК може створити проблеми власнику даного енергохолдингу Ринату Ахметову. Одним із кроків у цьому напрямку є розслідування за схемою «Роттердам плюс», розпочате при нинішньому главі держави, повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство Bloomberg.

Володимир Зеленський, судячи з усього, прагне обмежити вплив компанії ДТЕК. Причому, дане бажання президента може обернутися проблемами для власника даного енергетичного холдингу, яким є Рінат Ахметов. Один із кроків у цьому напрямку вже зроблено - йдеться про розслідування, розпочате за схемою «Роттердам плюс», в рамках якого детективи НАБУ повідомили про підозру топ-менеджерам ДТЕК Івану Гелюху і Борису Лісовому (обидва вийшли під заставу).

Природно, енергохолдинг категорично заперечує будь-які звинувачення на свою адресу. При цьому сам Рінат Ахметов в електронному листі заявив, що сподівається на об'єктивність розслідування. Крім того, бізнесмен запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами, дозволеними чинним законодавством.

Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...

Хіти тижня. Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

четвер, 27 лютий 2020, 4:00

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.