"Роттердам+": Суд жорстко "обломав" САП на розгляді справи

Адвокат екс-глави НКРЕКП Ірина Одинець заявила, що її клієнт не ховається, а знаходиться на навчанні в Гарварді.
Дмитро Вовк. Фото: РБК.

Солом’янський районний суд Києва відмовився заочно взяти під варту колишнього голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка. Про це повідомляє «Слово і діло», передають Патріоти України.

Зазначається, що після того як Вовк не з’явився на вручення повідомлення про підозру, його оголосили в міжнародний розшук. У рамках клопотання, прокурор САП Віталій Пономаренко заявив з посиланням на Держприкордонслужбу, що Вовк 30 квітня вирушив до Брюсселя і з тих пір не повертався до України.

У відповідь на це адвокат екс-глави НКРЕКП Ірина Одинець заявила, що її клієнт не ховається, а знаходиться на навчанні в Гарварді. У результаті суддя Олена Курова відмовила у заочному арешті Вовка.

Нагадаємо, НАБУ підозрює членів НКРЕКП у змові в інтересах генеруючих компаній при затвердженні формули «Роттердам+», яка дозволяла «викачувати» кошти з держбюджету і привела до зростання тарифів для населення і промисловості. За версією детективів, сума збитку від «Роттердам+» склала близько 18,9 млрд грн.

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...