"Роти закрийте та виконуйте команди!": Як "дресирують" мобілізованих у РФ (відео)

Після указу диктатора Володимира Путіна про "часткову" мобілізацію в російських військкоматах розпочали "дресирування" майбутніх окупантів. Мобілізованим наказують закрити роти та виконувати команди. У бій "гарматне м'ясо" обіцяють кинути після двотижневої "підготовки". Відео розмови представника військкомату з мобілізованими опубліковано в Telegram-каналі OBOZREVATEL, передають Патріоти України.

На відео із приміщення, схожого на концертну залу, представник військкомату намагається приструнити натовп мобілізованих громадян країни-окупанта. У відповідь на масові питання та обурення особа у формі наказує всім закрити роти та слухати подальші розпорядження.

За словами представника військкомату, мобілізовані три дні пробудуть на місці (ймовірно, на призовному пункті). Потім на них чекає двотижнева "підготовка", одразу після якої "гарматне м'ясо" відправлять на забій в Україну.

При цьому мобілізованих намагаються "втішити" тим, що після війни тим, хто вижив, дадуть статус ветерана бойових дій, а також вони отримають виплати. Крім того, мобілізованим пообіцяли, що їхні робочі місця нібито буде збережено.

"Рти закрийте і поводьтеся гідно! Чого ви кричите всі? Ви всі військові, мужики! Все! Іграшки скінчилися! Ви всі військові! Три дні тут, борт, два тижні додаткової підготовки, доукомплектування підрозділів. Зарплата як контрактнику, офіцеру, прапорщику в залежності від звання. Бойові виплати, ветеран бойових дій. До кінця спецоперації, потім прибуття додому", – сказав представник військкомату.


У ВМСУ уточнили, скільки російських боєздатних кораблів лишилося у Чорному морі

неділя, 24 вересень 2023, 6:49

Для Росії важливо вберегти вцілілі кораблі, оскільки вони знадобляться окупантам для забезпечення логістики в разі остаточного знищення Кримського мосту. На початку повномасштабного російського вторгнення кількість кораблів Чорноморського флоту РФ стан...

Стефанчук пояснив, як Шуфрича можна позбавити депутатського мандата

неділя, 24 вересень 2023, 6:32

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, за яких умов можна позбавити депутатського мандата звинуваченого у держзраді Нестора Шуфрича. Про це Стефанчук розповів в інтерв’ю Радіо Свобода. . Він нагадав, що механізми для позбавлення депутата ВР ...