"Розблокувати Одесу можливо": Милованов розповів, що необхідно зробити для відновлення обсягів українського експорту

Радник керівника Офісу президента, президент Київської школи економіки Тимофій Милованов розповів, що розблокувати експорт морем з Одеси політично і фізично можливо. Про це він сказав на брифінгу у медіацентрі "Україна".

"Найважливіший експортний канал - це море. Морем у нас перевозилося приблизно 70% (експорту - УНІАН). Зараз Одеса заблокована, розблокувати її політично і фізично можливо. Аргумент має бути політичним, що це продовольча безпека. І тоді, наприклад, під егідою ООН можна буде заводити і виводити конвої кораблів, які будуть вивантажувати, як мінімум, зерно", - наголосив Милованов.

За його словами, якщо буде можливий експорт зерна морем, то тоді буде достатньо ресурсів, щоб все інше вивозити залізницею через західний кордон. "Це треба доводити до кінця і досягати розблокування Одеси. Якщо цього не відбудеться, тоді треба нарощувати спроможність через залізницю експортувати. Це теж відбувається, але там швидко не замістиш все", - підкреслив він.

"Косив" під Олександра Невського: ЗСУ ліквідували російського майора-хвастуна (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 8:09

ЗСУ ліквідували російського майора-окупанта, який у соцмережах використовував псевдонім "Олександр Невський". Командир гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії, уродженець Мелеузівського район...

"Шана Україні та її народу. Шана тобі, дорогий Володимире": Макрон нагородив Зеленського найвищою відзнакою Франції (відео)

четвер, 9 лютий 2023, 7:53

Французький президент Еммануель Макрон нагородив українського лідера Володимира Зеленського орденом Почесного легіону, повідомляє Twitter глави Франції. "Шана Україні та її народу. Шана тобі, дорогий Володимире, за твою мужність і відданість", - зазнач...