Розбили колону за допомогою лише РПГ та NLAW: Український захисник розповів про перші бої з Росією

У перші дні повномасштабного вторгнення Росії на українську землю мали місце багато ближніх боїв. В одному з них, на Сумщині, воїни ЗСУ за лічені години розбили ворожу колону за допомогою лише радянських РПГ та NLAW.Про це в інтерв'ю АрміяInform розповів військовослужбовець Збройних сил України на псевдо "Афонич". 24 лютого він разом із побратимами зустрів у місті Охтирка на Сумщині, передають Патріоти України.

"Колона російської техніки, яка везла провіант та пальне під прикриттям БМП, зайшла до міста однією з головних вулиць. Зав'язався бій, але закінчилося все досить швидко – в лічені години ми розбили ворога за допомогою лише РПГ радянського зразка та NLAW. Рашисти не встигли навіть зреагувати!" – пригадує події того дня військовий.

За понад 5 місяців повномасштабної війни "Афонич" уже припинив рахувати знищених ним ворогів. Після звільнення Сумщини військовий бере участь у бойових діях на Харківщині.

"Дякую" рашистам – тепер я чудово володію всіма видами стрілецької зброї та гранатометами, зокрема західних зразків. Продовжу "виховувати" окупантів, поки останній не покине нашу землю!" – каже український захисник.Як відомо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну з метою окупації території і повалення української влади. Однак український народ дав гідну відсіч, зламавши початкові плани ворога.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: