Розчарування олігарха: Коломойський не розуміє, чому уряд не виконує його бажання, - політолог

Найбільше ситуацію з відставкою прем'єра Гончарука використали люди, наближені до Коломойського та Офісу президента.

Голові Офісу президента Андрію Богдану не подобається, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук не поспішає виконувати його вказівки та натяки. А олігарх Ігор Коломойський не розуміє, чому прем'єр та уряд не квапиться виконувати його бажання. Замість цього орієнтується на його конкурента Віктора Пінчука. Так заяву про відставку Гончарука прокоментував політолог Олександр Кочетков, передають Патріоти України.

Вказуючи, що прем'єр не влаштовує багато політичних сил. "Ще є економісти, які бачать, що в економіці відбувається не те, що обіцяли — 40% зростання за п'ять років. Не просто не схоже, а відбувається все навпаки. Ці люди незадоволені прем'єром. Цей витік — це не випадковість, це обов'язково мало відбутися".

Найбільше ситуацію з відставкою Гончарука використали люди, наближені до Коломойського та Офісу президента, вказує політолог. "Вони мають і потужність, і розуміння, і їм дуже не подобається Гончарук. І не тільки тому, що він такий незалежний. Він ніякий. Обіцяє і не виконує, він не функціональний. Безумовно вони хотіли відставки. Уже той період, коли вплинути на нього, аби почав виконувати, прислухатися, вже минув".

"Там (на злитих записах – ред.) жодного компромату нема. Вони не домовляються про тіньові фінансові схеми, не кажуть чогось образливого для президента. Компромату нема, а підстави для відставки є. Адже людина, яка має керувати економікою, відстежувати процеси й запобігати негативним явищам, публічно зі своїм оточенням визнає, що вона не розуміє, що відбувається в економіці. Людина аж ніяк не впливає, вона констатує дірку в бюджеті на 50 мільярдів, яка має тенденцію до зростання. І немає ніякого уявлення, що з цим робити. Не може бути хірургом людина, яка не знає, де розташований апендицит".

"Жоден прем'єр-міністр України в жодному випадку не пішов з посади сам. Тільки Кучма у 82-ому році просився, щоб його відпустили у відставку. Усі інші трималися якнайміцніше".

Джерело: Gazeta.ua

Без корупції та без "кумів": Кличко призначив людину Єрмака на "золоте дно" - заступником по МАФам

неділя, 5 квітень 2020, 13:45

За словами мера Києва, він звернувся до Єрмака, щоб знайти людину, яка буде "абсолютно коректною, некорумпованою і ефективною". "Неделю назад украинский сегмент соцсетей взорвался после того, как Geo Leros опубликовал видео, на которых брат руководител...

Хіти тижня. "Досить гратись у монобільшість": Колишній соратник Зеленського радить президентові терміново створювати коаліцію в парламенті

неділя, 5 квітень 2020, 13:30

Зараз навколо президента небезпечна позиція – коли всі чекають, доки він "потоне", переконаний Данилюк. Данилюка стверджує, що президенту варто залучати кадри з інших політичних сил для розширення політичної бази підтримки. «Я вважаю, що Зеленському тр...