"Розчаруватися можна в реальній людині. У казковому персонажі - ніколи", - грузинський філософ про Зеленського

Експерт вважає, що українці ще довго будуть задоволені своїм вибором.

Вахтанг Кебуладзе. Фото: РБК.

Назвавши всіх президентами,Володимир Зеленський перекладає відповідальність на громадян. Про це в інтерв'ю розповів філософ Вахтанґ Кебуладзе, передають Патріоти України.

"Передвиборча кампанія президента була побудована лише на критиці попередників. Позитивні слогани були поверхові, часто суперечливі. Це стратегія сподобатися більшості. Тому Зеленський отримав такий високий рівень підтримки. Мене турбують популістські тези про те, що все тепер вирішуватиме народ. Через референдуми, опитування у Фейсбуці. Це може породити найжахливішу форму диктатури. Бо відповідальність покладуть на плечі тих, хто не може бути відповідальними за державні політичні рішення – на пересічних громадян. А політики знімуть її з себе. Мовляв – це все ви", - каже Кебуладзе.

Експерт вважає, що українці ще довго будуть задоволені своїм вибором. "Розчаруватися можна в реальній людині. В казковому персонажі — ніколи. Дотепер не зрозуміло, кого обрали — Володимира Зеленського чи Василя Голобородька. Я не сумніваюсь, що нова команда топ-профі в медійних технологіях. Є ймовірність, що вони зможуть продовжити віртуальну реальність для електорату Зеленського", - підкреслив філософ.

Джерело: Gazeta.ua

"Закон треба не переглядати, а виконувати": Мовний омбудсмен розповіла про свої плани щодо українізації Донбасу

середа, 11 грудень 2019, 13:59

Тетяна Монахова визнала, що в особистому спілкуванні мешканці Донбасу можуть використовувати ту мову, яка є для них більш комфортною. Донбас планується українізувати посиленими методами. Про це в ході своєї прес-конференції заявила мовний омбудсмен Тет...

"Теракт готував": У Росії затримали прихильника "Правого сектора"

середа, 11 грудень 2019, 13:30

У ФСБ стверджують, нібито 36-річний чоловік забирав зі схованки саморобний вибуховий пристрій великої потужності. Російська ФСБ затримала в Мурманську прихильника "Правого сектора", який нібито збирався вчинити теракт.У Центрі громадських зв'язків (ЦГЗ...