"Розчаруватися можна в реальній людині. У казковому персонажі - ніколи", - грузинський філософ про Зеленського

Експерт вважає, що українці ще довго будуть задоволені своїм вибором.

Вахтанг Кебуладзе. Фото: РБК.

Назвавши всіх президентами,Володимир Зеленський перекладає відповідальність на громадян. Про це в інтерв'ю розповів філософ Вахтанґ Кебуладзе, передають Патріоти України.

"Передвиборча кампанія президента була побудована лише на критиці попередників. Позитивні слогани були поверхові, часто суперечливі. Це стратегія сподобатися більшості. Тому Зеленський отримав такий високий рівень підтримки. Мене турбують популістські тези про те, що все тепер вирішуватиме народ. Через референдуми, опитування у Фейсбуці. Це може породити найжахливішу форму диктатури. Бо відповідальність покладуть на плечі тих, хто не може бути відповідальними за державні політичні рішення – на пересічних громадян. А політики знімуть її з себе. Мовляв – це все ви", - каже Кебуладзе.

Експерт вважає, що українці ще довго будуть задоволені своїм вибором. "Розчаруватися можна в реальній людині. В казковому персонажі — ніколи. Дотепер не зрозуміло, кого обрали — Володимира Зеленського чи Василя Голобородька. Я не сумніваюсь, що нова команда топ-профі в медійних технологіях. Є ймовірність, що вони зможуть продовжити віртуальну реальність для електорату Зеленського", - підкреслив філософ.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...