"Розчаруватися можна в реальній людині. У казковому персонажі - ніколи", - грузинський філософ про Зеленського

Експерт вважає, що українці ще довго будуть задоволені своїм вибором.

Вахтанг Кебуладзе. Фото: РБК.

Назвавши всіх президентами,Володимир Зеленський перекладає відповідальність на громадян. Про це в інтерв'ю розповів філософ Вахтанґ Кебуладзе, передають Патріоти України.

"Передвиборча кампанія президента була побудована лише на критиці попередників. Позитивні слогани були поверхові, часто суперечливі. Це стратегія сподобатися більшості. Тому Зеленський отримав такий високий рівень підтримки. Мене турбують популістські тези про те, що все тепер вирішуватиме народ. Через референдуми, опитування у Фейсбуці. Це може породити найжахливішу форму диктатури. Бо відповідальність покладуть на плечі тих, хто не може бути відповідальними за державні політичні рішення – на пересічних громадян. А політики знімуть її з себе. Мовляв – це все ви", - каже Кебуладзе.

Експерт вважає, що українці ще довго будуть задоволені своїм вибором. "Розчаруватися можна в реальній людині. В казковому персонажі — ніколи. Дотепер не зрозуміло, кого обрали — Володимира Зеленського чи Василя Голобородька. Я не сумніваюсь, що нова команда топ-профі в медійних технологіях. Є ймовірність, що вони зможуть продовжити віртуальну реальність для електорату Зеленського", - підкреслив філософ.

Джерело: Gazeta.ua

"Доверчивых боевиков Вагнера заманили в Минск под предлогом работы охранниками": Повна версія фейку росЗМІ про "підступність СБУ"

субота, 8 серпень 2020, 0:32

Маршрут наївних найманців нібито передбачався такий: з Москви організовано п'ятьма групами дістатися до Мінська, звідти виліт в Стамбул, далі до Гавани і потім - в Каракас. У Росії ніяк не можуть змиритися з гучним провалом групи бойовиків Вагнера. В і...

Встиг відзначитися в Криму під час анексії: Серб, що воював за "ЛДНР", видав себе в соцмережах (фото)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:52

Братислав Живкович навряд чи зможе колись подорожувати Європою зі своїм справжнім паспортом. У лавах терористів на Донбасі воював сербський найманець Братислав Живкович. На його сторінці ВКонтакте йдеться, що він родом з міста Крушеваць в Сербії, навча...