"Розчавимо, як гнійник!": Російський пропагандист пригрозив Україні через Зеленського (відео)

Миколі Платошкіну не сподобалася ідея Володимира Зеленського про "потужну інформаційну війну" із РФ.

Микола Платошкін. Фото: РБК.

Російський пропагандист-українофоб Микола Платошкін пригрозив "розчавити Україну, як гнійник". Такий сценарій він хоче застосувати, якщо новообраний президент Володимир Зеленський буде вести гібридну війну проти країни-агресора, передають Патріоти України.

Рупора Кремля обурило й те, що представники ліберальної громадськості в Росії своєю підтримкою демократії в сусідній країні нібито накликають серйозну загрозу на всіх росіян. Свої агресивні випади він продемонстрував в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Вони будуть нести ось цей проект нам, вони будуть, як сказав Зеленський, вести гібридну війну проти Росії, вони будуть будувати антиросію більш розумними засобами! Дивіться, скільки представників нашого дурного креативного класу, який креативний пожерти і випити тільки, вони вже: "Ой, як там чудово! Ой, який молодик! Ой, який він креативний!". Самі нероби і неробу вітають!" — обурився Платошкін.

"То ж наша влада має насторожитися. Розуміти — тепер вони підуть у наступ на Росію вже на політичному напрямку! І чим швидше ми цей гнійник там розчавимо, тим краще!" — загрозливо підсумував він.

Джерело: Обозреватель

"Не можна розраховувати на мир, якщо не оголосити амністію": Фокін прокоментував свою скандальну заяву

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:00

Вітольд Фокін сказав, що не збирається відмовлятися від своїх слів. Колишній прем'єр-міністр України, а тепер заступник голови переговорної «мінської» групи Вітольд Фокін спробував пояснити свою заяву про необхідність загальної амністії на Донбасі, пер...

Колюня дозрів до сатрапа: Засновник NEXTA розповів, що молодший син Лукашенка вже готовий стріляти по мирних людях

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:28

Молодшого сина президента Білорусі Олександра Лукашенка Миколу можна вважати співучасником злочинів його батька проти народу. Таку думку в інтерв’ю журналісту Юрію Дудю висловив засновник білоруського опозиційного телеграм-каналу Nexta Степан Путіло (С...