Роздавали голодним людям "георгіївські стрічки": У мерії Маріуполя розповіли про плани окупантів на 9 травня

Російські окупанти, як раніше публічно заявили про відмову від проведення параду в заблокованому Маріуполі, роздали людям георгіївські стрічки та "привели до ладу" радянські пам'ятники. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, сакральні місця для "шабашу победобесія" окупантів вже готові. Утім, як наголосив Андрющенко, на фоні знищеного росіянами міста та голодних людей, які страждають через дії окупантів вже тривалий час, дії Кремля мають вигляд "цинічного "свята" на кістках".

"Маріуполь. На зараз. Побєдобєсіє. Попри публічну відмову від проведення параду в Маріуполі продовжуємо спостерігати підготовку до святкування 9 травня. Вчора в місті масовано роздавали людям георгіївські стрічки. За останні дні «привели до ладу» всі пам’ятники радянського періоду: так звані "кулаки" з вічним вогнем – відновили таблички "Жертвам фашизму" російською. Пам’ятник "комсомольцям та комуністам" в Приморському районі. Тобто сакральні місця для шабашу победобесія готові. На фоні знищеного міста та голодних людей все це виглядає цинічним святом на кістках", - йдеться в повідомленні.


ДТП з українськими дипломатами у Відні: Свідки стверджують, що водій та пасажир помінялися місцями

субота, 13 серпень 2022, 22:14

В Австрії сталася аварія з українськими дипломатами. Інцидент вже прокоментували в МЗС України, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання Kronen Zeitung, аварія сталася вранці в п'ятницю, 12 серпня - в авто з німецькими туристами врізалася маш...

"Партизани будуть раді їх зустрічати": Куди тікають окупанти з Херсонщини

субота, 13 серпень 2022, 22:00

Після того, як ЗСУ пошкодили в Херсонській області всі логістично важливі для окупантів мости, російські війська почали переміщуватися на лівий берег Дніпра і до Мелітополя. Про це розповів міський голова Іван Федоров, повідомляють Патріоти України. Ві...