
Російські окупанти, як раніше публічно заявили про відмову від проведення параду в заблокованому Маріуполі, роздали людям георгіївські стрічки та "привели до ладу" радянські пам'ятники. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
За його словами, сакральні місця для "шабашу победобесія" окупантів вже готові. Утім, як наголосив Андрющенко, на фоні знищеного росіянами міста та голодних людей, які страждають через дії окупантів вже тривалий час, дії Кремля мають вигляд "цинічного "свята" на кістках".
"Маріуполь. На зараз. Побєдобєсіє. Попри публічну відмову від проведення параду в Маріуполі продовжуємо спостерігати підготовку до святкування 9 травня. Вчора в місті масовано роздавали людям георгіївські стрічки. За останні дні «привели до ладу» всі пам’ятники радянського періоду: так звані "кулаки" з вічним вогнем – відновили таблички "Жертвам фашизму" російською. Пам’ятник "комсомольцям та комуністам" в Приморському районі. Тобто сакральні місця для шабашу победобесія готові. На фоні знищеного міста та голодних людей все це виглядає цинічним святом на кістках", - йдеться в повідомленні.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...