Роздавали голодним людям "георгіївські стрічки": У мерії Маріуполя розповіли про плани окупантів на 9 травня

Російські окупанти, як раніше публічно заявили про відмову від проведення параду в заблокованому Маріуполі, роздали людям георгіївські стрічки та "привели до ладу" радянські пам'ятники. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, сакральні місця для "шабашу победобесія" окупантів вже готові. Утім, як наголосив Андрющенко, на фоні знищеного росіянами міста та голодних людей, які страждають через дії окупантів вже тривалий час, дії Кремля мають вигляд "цинічного "свята" на кістках".

"Маріуполь. На зараз. Побєдобєсіє. Попри публічну відмову від проведення параду в Маріуполі продовжуємо спостерігати підготовку до святкування 9 травня. Вчора в місті масовано роздавали людям георгіївські стрічки. За останні дні «привели до ладу» всі пам’ятники радянського періоду: так звані "кулаки" з вічним вогнем – відновили таблички "Жертвам фашизму" російською. Пам’ятник "комсомольцям та комуністам" в Приморському районі. Тобто сакральні місця для шабашу победобесія готові. На фоні знищеного міста та голодних людей все це виглядає цинічним святом на кістках", - йдеться в повідомленні.


"Всюди специфічне амбре": Пропагандистка Кремля заявила, що французи припинили митись через бідність (відео)

четвер, 23 березень 2023, 13:51

Кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва вчергове виступила з абсурдною заявою, розказавши, що нібито жителям Франції не вистачає грошей на особисту гігієну і тому від них погано пахне. Про це Скабєєва заявила під час своєї передачі на одному з кремлі...

У окупованому Мелітополі партизани підірвали місцевого "поліцейського"

четвер, 23 березень 2023, 13:43

У тимчасово окупованому Мелітополі намагалися підірвати так званого "заступника начальника відділу дільничних місцевого УВС". Наразі він перебуває в лікарні, його стан "стабільний". Про це повідомляє колаборант, так званий "член головної ради адміністр...