Розглянули три питання: Данілов повідомив про результати закритого засідання РНБО

За словами секретаря РНБО, рішення по всіх трьох питаннях ухвалили одноголосно.
Олексій Данілов. Фото: ТСН.

Сьогодні Рада національної безпеки й оборони на закритому засіданні визначила сценарій реінтеграції Донбасу, обговорила стратегію територіальної оборони та кібербезпеки. Про це після засідання повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

"Сьогодні на засіданні Ради нацбезпеки й оборони ухвалили один зі сценаріїв, який буде втілюватися в життя, як основний на цей час. Друге питання, яке обговорювали, було щодо територіальної оборони. Генерал-полковник Кривонос призначений відповідальним за цей напрямок. До 31 березня має бути завершена ситуація, пов'язана з цим питанням. Усі, хто має бажання долучитися до територіальної оборони, усі добровольці, які мають бажання, будуть найближчим часом залучені.

Третім питанням сьогодні на розгляді була кібербезпека. Це дуже важливий момент. Ми щодня відчуваємо атаки з певних територій на наш кіберпростір", - сказав Данілов. За його словами, рішення по всіх трьох питаннях ухвалили одноголосно.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...