Розглянули три питання: Данілов повідомив про результати закритого засідання РНБО

За словами секретаря РНБО, рішення по всіх трьох питаннях ухвалили одноголосно.
Олексій Данілов. Фото: ТСН.

Сьогодні Рада національної безпеки й оборони на закритому засіданні визначила сценарій реінтеграції Донбасу, обговорила стратегію територіальної оборони та кібербезпеки. Про це після засідання повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

"Сьогодні на засіданні Ради нацбезпеки й оборони ухвалили один зі сценаріїв, який буде втілюватися в життя, як основний на цей час. Друге питання, яке обговорювали, було щодо територіальної оборони. Генерал-полковник Кривонос призначений відповідальним за цей напрямок. До 31 березня має бути завершена ситуація, пов'язана з цим питанням. Усі, хто має бажання долучитися до територіальної оборони, усі добровольці, які мають бажання, будуть найближчим часом залучені.

Третім питанням сьогодні на розгляді була кібербезпека. Це дуже важливий момент. Ми щодня відчуваємо атаки з певних територій на наш кіберпростір", - сказав Данілов. За його словами, рішення по всіх трьох питаннях ухвалили одноголосно.

Хіти тижня. Горе скреп: Американські війська заблокували росіян, які прямували до нафтового родовища у Сирії

понеділок, 27 січень 2020, 10:00

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела, передають Патріоти України. За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на територ...

Критикував Україну і погрожував: Джон Болтон розкрив скандальні дані про тиск Трампа на Київ

понеділок, 27 січень 2020, 8:30

Президент США Дональд Трамп дійсно заморозив військову допомогу Україні в розмірі 391 млн доларів, тим самим змушуючи тодішній уряд почати розслідування у відношенні сина його політичного конкурента Джо Байдена Хантера. Про це написав у неопублікованих...