Розглянули три питання: Данілов повідомив про результати закритого засідання РНБО

За словами секретаря РНБО, рішення по всіх трьох питаннях ухвалили одноголосно.
Олексій Данілов. Фото: ТСН.

Сьогодні Рада національної безпеки й оборони на закритому засіданні визначила сценарій реінтеграції Донбасу, обговорила стратегію територіальної оборони та кібербезпеки. Про це після засідання повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

"Сьогодні на засіданні Ради нацбезпеки й оборони ухвалили один зі сценаріїв, який буде втілюватися в життя, як основний на цей час. Друге питання, яке обговорювали, було щодо територіальної оборони. Генерал-полковник Кривонос призначений відповідальним за цей напрямок. До 31 березня має бути завершена ситуація, пов'язана з цим питанням. Усі, хто має бажання долучитися до територіальної оборони, усі добровольці, які мають бажання, будуть найближчим часом залучені.

Третім питанням сьогодні на розгляді була кібербезпека. Це дуже важливий момент. Ми щодня відчуваємо атаки з певних територій на наш кіберпростір", - сказав Данілов. За його словами, рішення по всіх трьох питаннях ухвалили одноголосно.

З архіву ПУ. "Страшна зброя": Терорист Захарченко пригрозив Україні "Чебурашками"

п’ятниця, 18 червень 2021, 4:00

Бойовик запевняє, що це вкрай небезпечна зброя. Ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що бойовики "залишають за собою право" відкривати вогонь у разі загрози з боку бійців ООС під час проведення ними навчань в Азовському морі, ...

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...