
Українські прикордонники за одну ніч знищили російську техніку вартістю 28 мільйонів доларів на Гуляйпільському напрямку. Серед уражених цілей рідкісна радіолокаційна система "Зоопарк", передають Патріоти України.
За даними прикордонників, в ніч з 4 на 5 квітня на Запоріжжі пілоти підрозділу "Фенікс" виявили та уразили три установки реактивних систем залпового вогню. Зокрема, було розтрощено два "Гради" та один "Ураган".
Окрім реактивної артилерії, аси прикордонної служби ліквідували високовартісну систему РЛС "Зоопарк". Загальна вартість знищеного озброєння становить близько 28 мільйонів доларів.
"І це попри звичайні буденні цілі, які прикордонники підрозділу знищують цілодобово", - підкреслили у відомстві.
Знищення РЛС "Зоопарк" є значним успіхом для українських захисників, оскільки ця техніка є вкрай рідкісною для окупаційних військ.
За даними прикордонників РЛС "Зоопарк" - вкрай рідкісна ціль для Сил оборони. Загалом за період повномасштабного вторгнення було уражено до 15 одиниць такої техніки.
Міністерство оборони відкрито ставить за мету, щоб у складі української армії до 50% посад штурмовиків та піхотинців обіймали іноземні найманці. Міністр оборони України Михайло Федоров в інтерв'ю ютуб-каналу PRESSING заявив, що в Україні з'являться дес...
За підсумками першого дня переговорів на саміті G7 у Франції риторика європейських політиків несподівано змінилася з тривожної на оптимістичну. Всупереч побоюванням, президент США Дональд Трамп продемонстрував готовність посилити тиск на Росію, передаю...