Розгром неминучий: Окупантам загрожує обвал оборони на всій лінії фронту, - військовий експерт

Російським окупантам після масштабного контрнаступу ЗСУ на Харківщині тепер загрожує каскадний обвал оборони на всій лінії фронту. Про це заявив експерт Defense Express Іван Киричевський в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

За його словами, окупаційні війська залишилися без каналу логістики на Донеччині. Експерт пояснив, що залізниця через Куп’янськ була єдиним маршрутом логістики для російських військ, які зосереджені на цих теренах.

"У росіян є перспектива каскадного обвалу оборони по всій лінії фронту. Росіянам був потрібен Куп’янськ, щоб підвозити боєприпаси та інші ресурси для військ, які були зосереджені на новозахоплених територіях Луганщини та Донеччини", – зазначив він.

Тепер, після втрати Куп'янська, Киричевський вважає, що росіяни будуть намагатися чинити тиск, кидаючи "гарматне м’ясо" та дострілювати залишки боєкомплекту. "Зараз росіяни перебувають у тому стані, що ЗСУ вдасться втримати оборону на Донеччині, на тих рубежах, що є зараз", – додав експерт.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...