Найманці "ЛНР" підтвердили інформацію українського волонтера про те, що ЗСУ в ніч на 21 липня завдали значних втрат особовому складу та техніки другому армійському корпусу Російської Федерації на Донбасі, зазначають Патріоти України. Про волання найманців в Мережі розповів відомий Twitter-блогер Necro Mancer, що відслідковує повідомлення окупантів. "Колотнеча" під Первомайськом почалася за кілька годин до оголошення перемир'я - ввечері 20 липня.
Російські окупати вдарили з житлового району позиції ЗСУ ракетами, бойова частина яких була від РСЗВ "Ураган". ЗСУ терпіти цього не стали і обрушили на вогневу точку ворога вогонь у відповідь. Ворог зазнав серйозних втрат в особовому складі і бойовій техніці. Командування "ЛНР" про це мовчить, а ось терористи в соцмережах скаржаться.


Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...