Розгром під Дронівкою: ЗСУ знищили десятки одиниць бронетехніки окупантів на Донбасі (відео)

Біля села Дронівка Донецької області ворог намагався прорватися через річку Сіверський Донець і створив там три плацдарми, передають Патріоти України.

Але героїзм та стійкість піхоти, артилерії, танкістів 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького та інших підрозділів ЗСУ дозволили зупинити російські війська та завдати їм тяжких втрат. Про це повідомили у прес-службі бригади. Також опубліковано відео, де показані залишки техніки окупантів.

На іншому відео Генштаб ЗСУ показав, як воїни-артилеристи знищують розташування військової техніки супротивника. «Того дня було спалено десяток танків, вісім бронемашин, чотири одиниці інженерної техніки та близько трьох десятків автомобілів. Продовжуємо вести бойові дії та знищувати ворогів України! Кожен з окупантів буде покараний!» — йдеться у повідомленні.

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:

Росія тисне на останні фортеці Донбасу: Тисячі людей залишають Слов’янськ і Краматорськ

вівторок, 23 червень 2026, 10:42

Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...