
Біля села Дронівка Донецької області ворог намагався прорватися через річку Сіверський Донець і створив там три плацдарми, передають Патріоти України.
Але героїзм та стійкість піхоти, артилерії, танкістів 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького та інших підрозділів ЗСУ дозволили зупинити російські війська та завдати їм тяжких втрат. Про це повідомили у прес-службі бригади. Також опубліковано відео, де показані залишки техніки окупантів.
На іншому відео Генштаб ЗСУ показав, як воїни-артилеристи знищують розташування військової техніки супротивника. «Того дня було спалено десяток танків, вісім бронемашин, чотири одиниці інженерної техніки та близько трьох десятків автомобілів. Продовжуємо вести бойові дії та знищувати ворогів України! Кожен з окупантів буде покараний!» — йдеться у повідомленні.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...