
Біля села Дронівка Донецької області ворог намагався прорватися через річку Сіверський Донець і створив там три плацдарми, передають Патріоти України.
Але героїзм та стійкість піхоти, артилерії, танкістів 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького та інших підрозділів ЗСУ дозволили зупинити російські війська та завдати їм тяжких втрат. Про це повідомили у прес-службі бригади. Також опубліковано відео, де показані залишки техніки окупантів.
На іншому відео Генштаб ЗСУ показав, як воїни-артилеристи знищують розташування військової техніки супротивника. «Того дня було спалено десяток танків, вісім бронемашин, чотири одиниці інженерної техніки та близько трьох десятків автомобілів. Продовжуємо вести бойові дії та знищувати ворогів України! Кожен з окупантів буде покараний!» — йдеться у повідомленні.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...