"Розгромили наші позиції": Ексватажок бойовиків "ДНР" поскаржився на потужний наступ ЗСУ на Херсонщині

Російські загарбники на півдні недоотримують вогневої підтримки і змушені економити боєприпаси в умовах, коли українські Збройні сили потужно на них наступають, передають Патріоти України.

Окупанти через таку "економію" не можуть відповідати на обстріли, а ЗСУ уже вдалося нанести багато успішних ударів по загарбниках. На проблеми окупаційних військ на півдні України поскаржився у своєму Telegram-каналі колишній ватажок терористів "ДНР", командир батальйону "Восток" Олександр Ходаковський. Відповідну публікацію він розмістив 20 вересня.

Він зазначив, що вогневої підтримки найбільше не вистачає окупантам "на правобережному Херсонському плацдармі".

"На питання "Чому?" чують відповідь: чекаємо наступу – економимо боєприпаси. Два дні тому, коли я перечікував обстріл, ми нарахували двадцять п'ять важких прильотів. Розмірено, методично, з коригуванням із повітря противник півгодини розмотував наші позиції – а у відповідь не було зроблено жодного пострілу", – почав скаржитися бойовик.

Також він розповів, що українські бійці змогли з легкістю знищити опорний пункт окупантів, ліквідувати і поранити особовий склад. І навіть після цього загарбники не відповідали, бо змушені були "економити боєприпаси".

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...