Розіграли цілий спектакль? США та РФ провалили переговори щодо України, але не все так просто, - джерело

Експерти з безпеки, які стоять за американською системою попередження Defcon, дізналися про безрезультатні переговори США та РФ щодо війни в Україні. Схоже, що обидві сторони змирилися з можливістю конфлікту, зазначають Патріоти України.

Інші подробиці поки що не відомі. На момент написання матеріалу Білий дім та Кремль не робили відповідних заяв. Не виключено, що політики можуть створити ілюзію провалу для застосування різних переговорних інструментів. Москва могла справді розраховувати на виконання своїх умов, використовуючи штучно створену кризу біля українських кордонів.

Блінкен застеріг Кремль від вторгнення в Україну: "Зробимо те, від чого утримувалися. Росія підготувала плани значних агресивних кроків щодо України", - заявив глава зовнішньополітичного відомства США. Він уточнив, що ці плани входить як широкомасштабне військове вторгнення, і дестабілізація внутрішньої ситуації країни. Блінкен закликав Москву відмовитись від своїх планів.

Він попередив, що США підтримають Україну, "рішуче рішуче" на агресію. Зокрема, він пообіцяв "низку надзвичайно дієвих заходів у сфері економіки", які раніше Вашингтон не наважувався застосовувати. Ймовірно, маються на увазі жорсткі санкції.

У Кремлі розуміють, що повномасштабна операція в Україні в результаті може призвести до набагато більшого конфлікту, що загрожує розгромом самої РФ. Проте зараз Москва може спробувати завадити Україні набути членства в НАТО. І якщо Захід піде на цю поступку, заспокоєння Росії не станеться: апетити Москви зростатимуть у геометричній прогресії.

"Подоїть" ще підприємців? Гетманцев заявив, що влада Зеленського обійдеться без кредиту МВФ

понеділок, 17 січень 2022, 23:56

Україна за відсутності додаткових потрясінь може пройти друге півріччя 2022 року без термінового укладання нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Так вважає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Да...

З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

понеділок, 17 січень 2022, 23:30

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню". У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобано...