"Розіпне" ненависний Іран ще раз? Трамп знає, хто збив український "Боїнг" над Тегераном, але для певності взяв паузу (відео)

Якщо мирний авіалайнер МАУ дійсно збили іранські ППО, хай і помилково, Америка витягне для себе додаткові політичні дивіденди у протистоянні з Ісламською республікою.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не вірить у версію технічної несправності літака МАУ, який розбився в Ірані. Про це він заявив у своєму виступі в Білому домі, який транслював "Голос Америки", передають Патріоти України.

"У мене є підозра… Хтось каже, це була несправність обладнання, але я особисто вважаю, що про це навіть мови бути не може"

Він припустив, що літак могли збити помилково, оскільки він летів у "досить небезпечному районі". "Хтось міг припуститися помилки", - сказав президент.

Водночас Трамп порадив дочекатися результатів експертизи «чорних скриньок» і висловив сподівання, що Іран віддасть їх компанії «Боїнг» або хоча б Франції чи іншій країні. «У мене є відчуття, що трапилось щось дуже жахливе», - додав він.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: