
У Головному управлінні розвідки Міноборони України розповіли про вдалу кібератаку на оборонне відомство РФ, в результаті якої "ліг" сервер спеціального зв'язку Міністерства оборони Росії. Про це у вівторок, 30 січня повідомили у ГУР.
"Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує - 30 січня 2024 року внаслідок кібератаки "ліг" сервер Міністерства оборони держави-агресора Росії, що використовувався для спецзв'язку", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що операцію в кіберпросторі противника здійснили фахівці ГУР МО України.
Внаслідок кібератаки було припинено обмін інформацією між підрозділами Міноборони РФ, які користувалися зазначеним розташованим у Москві сервером.
У ГУР також зазначили, що програмне забезпечення на атакованому сервері було затверджене ФСБ РФ як таке, що відповідає державним стандартам захисту інформації.

Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...