Розмова Зеленського і Трампа: У США опублікували скаргу розвідника

Опублікували скаргу працівника спецслужб, написану після розмови президента США Дональда Трампа та Володимира Зеленського. Вона складається з 9 сторінок тексту, передають Патріоти України.

Працівник зазначає, що в межах своїх обов'язків отримував інформацію від багатьох посадовців США, що Трамп використовуєш положення свого офісу для "вимагання втручання" інших країн у президентські вибори 2020.

Зокрема цей тиск включав те, що Трамп змушував інші країні розслідувати "одного з внутрішніх політичних конкурентів". Вочевидь, ідеться про демократа Джо Байдена. Його Трамп згадував у розмові із Зеленським 25 липня.

Ключовою фігурою цієї "боротьби", цих "зусиль" працівник називає персонального адвоката Трампа — Рудольфа Джуліані.

"Тяжелое гупает. Плюсы и минусы в одну кучу": Під Авдіївкою вдень спалахнув артилерійський бій

субота, 14 грудень 2019, 17:58

Загострення під Авдіївкою сталося на наступний день після повідомлення колишнього "міністра оборони" "ДНР" Ігоря Стрєлкова про відвід гібридної армії Росії з Авдіївської промзони. Вдень у суботу, 14 грудня, Авдіївка здригнулася від обстрілів. Бій почав...

Хіти тижня. У Кремлі відреагували на можливе будівництво стіни на Донбасі

субота, 14 грудень 2019, 17:00

Помічник президента України Андрій Єрмак заявляв, що якщо Росія не погодиться на домовленості про припинення вогню та обмін полоненими, "в цьому випадку ми будемо будувати стіну, і життя буде продовжуватися". У Росії відреагували на заяву помічника пре...