Розмова Зеленського і Трампа: У США опублікували скаргу розвідника

Опублікували скаргу працівника спецслужб, написану після розмови президента США Дональда Трампа та Володимира Зеленського. Вона складається з 9 сторінок тексту, передають Патріоти України.

Працівник зазначає, що в межах своїх обов'язків отримував інформацію від багатьох посадовців США, що Трамп використовуєш положення свого офісу для "вимагання втручання" інших країн у президентські вибори 2020.

Зокрема цей тиск включав те, що Трамп змушував інші країні розслідувати "одного з внутрішніх політичних конкурентів". Вочевидь, ідеться про демократа Джо Байдена. Його Трамп згадував у розмові із Зеленським 25 липня.

Ключовою фігурою цієї "боротьби", цих "зусиль" працівник називає персонального адвоката Трампа — Рудольфа Джуліані.

"Арест российских граждан не соответствует духу братских союзнических отношений": МЗС Росії вимагає відпустити заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера"

понеділок, 3 серпень 2020, 20:39

Москва наполягає, що її наймані вбивці затримані під "надуманим приводом". Відкидає звинувачення затриманих у веденні незаконної війни на Донбасі, як і українське громадянство частини з них. Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заа...

Стримування Москви: Голова Пентагону оголосив про передислокацію до Польщі нових військових підрозділів США

понеділок, 3 серпень 2020, 20:29

В Польщі на ротаційній основі вже знаходяться приблизно 4,4 тис. американських військових. У Польщу прибуде додатково ще 1 тис. військових США. Про це повідомив глава Пентагону Марк Еспер, передають Патріоти України.