
Україна повинна і далі вести переговори з Росією в мінському і нормандському форматі, щоб повернути до свого складу окупований Донбас. Таку заяву зробив музикант, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук в ефірі програми "Свобода слова" в понеділок, 3 червня, передають Патріоти України.
"Я вважаю, що розмовляти треба завжди. І переговори, розмови, обмін позиціями – вони потрібні. Тому що якщо ви не розмовляєте, тоді ніщо не рухається з місця. Але переговори потрібно продовжувати в цивілізованому форматі", – зазначив він.
При цьому Вакарчук підкреслив, що телефонні розмови або обмін думками може піти на користь, проте офіційний формат переговорів міняти не варто. "Нормандський і мінський формат – дуже важливі з двох точок зору. По-перше, вони дають можливість проводити відкриті переговори. Коли у вас є партнери зі світовим ім'ям, вам набагато легше відкрито відстоювати свою позицію Друга причина – практична. До цих двох форматів прив'язані санкції Росії", – пояснив він.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою