"Розмовляти треба завжди": Вакарчук зробив заяву щодо переговорів із РФ (відео)

На думку політика, офіційний формат переговорів міняти не варто.
Святослав Вакарчук. Фото: скріншот з відео.

Україна повинна і далі вести переговори з Росією в мінському і нормандському форматі, щоб повернути до свого складу окупований Донбас. Таку заяву зробив музикант, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук в ефірі програми "Свобода слова" в понеділок, 3 червня, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що розмовляти треба завжди. І переговори, розмови, обмін позиціямивони потрібні. Тому що якщо ви не розмовляєте, тоді ніщо не рухається з місця. Але переговори потрібно продовжувати в цивілізованому форматі", – зазначив він.

При цьому Вакарчук підкреслив, що телефонні розмови або обмін думками може піти на користь, проте офіційний формат переговорів міняти не варто. "Нормандський і мінський формат – дуже важливі з двох точок зору. По-перше, вони дають можливість проводити відкриті переговори. Коли у вас є партнери зі світовим ім'ям, вам набагато легше відкрито відстоювати свою позицію Друга причина – практична. До цих двох форматів прив'язані санкції Росії", пояснив він.

Путін спробує випробувати НАТО на міцність, але зробить це не так, як очікує Альянс

понеділок, 22 червень 2026, 7:00

Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...

Міноборони України запровадило перший різновид контракту з гарантованою відстрочкою після служби

понеділок, 22 червень 2026, 6:51

Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...