Розмріявсь про горілку і шашлики: У мережу потрапила цікава переписка "слуги народу" в Раді (фото)

На засіданні у Верховній Раді журналісти помітили листування депутата з "Слуги народу" Сергія Литвиненка, який планував вечір п'ятниці з горілкою і шашликами, повідомляють Патріоти України.

51-річний депутат Сергій Литвиненко вирішив організувати своє вечірнє дозвілля прямо в Раді за допомогою листування. Він в месенджері WhatsApp давав розпорядження якомусь Андрію, щодо вечері. "Поставте в морозилівку пару патронів сльози пшеничної", - написав він. Також листування було і про шашлик.

Нагадаємо, що з липня 2015 року до моменту обрання в парламент - Сергій Литвиненко був в.о. директора ДП Зірненський спиртовий завод в Рівненській області.

Джерело: Страна

"Зради" не заплановано: Пристайко про вибори в ОРДЛО

понеділок, 18 листопад 2019, 15:14

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко хотів би, що Центральна виборча комісія (ЦВК) обговорила і дала рекомендації, як провести законні вибори на території ОРДЛО. "Чим довше ми будемо обговорювати в теорії, а не шукати шляхи, як порахувати ...

З архіву ПУ. Таємна зброя Кремля: У США розказали, як росіяни непомітно вбивали американських дипломатів

понеділок, 18 листопад 2019, 15:00

Нещодавно в американських ЗМІ з'явилися подробиці гучного інциденту на Кубі у 2017 році. Виявляється, проти співробітників посольства США застосували акустичну зброю нового покоління. В серпні 2017-го, представники Державного департаменту США заявили, ...