США можуть завдати нових ударів по Ірану, якщо тамтешній режим продовжить вбивати учасників вуличних акцій протесту. Про це заявив президент Дональд Трамп в інтерв'ю Salem News Channel, передають Патріоти України.
"У них справи йдуть дуже погано. І я дав їм зрозуміти, що якщо вони почнуть вбивати людей, що вони зазвичай роблять під час своїх заворушень, якщо вони це зроблять, ми дуже сильно по них вдаримо", - заявив Трамп.
На зауваження телеведучого, що в Ірані вже загинули десятки протестувальників, Трамп заявив, що там "сталася тиснява" і люди насправді загинули "через проблеми з контролем натовпу та інші речі".
В іншій частині цього ж інтерв'ю Трамп відповів на питання щодо можливості посилити тиск на комуністичний режим Куби, який муляє Вашингтону очі вже 67 років. "Ну, я не думаю, що можна чинити набагато більший тиск, окрім як просто увійти туди та рознести це місце до біса", - сказав президент США.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...