Розпад Росії вже пішов: Піонтковський пояснив буйні заяви Кадирова

Відомий російський публіцист і опозиціонер Андрій Піонтковський пояснив дивні заяви чеченського диктатора Рамзана Кадирова, повідомляє проект "Гроші", передають Патріоти України.

Кадиров напередодні назвав ситуацію з боями на Харківщині "цікавою" і "пригрозив дійти до Одеси". Насправді, каже Піонтковський, чеченський диктатор відчуває, що розпад Росії вже почався. І тому намагається себе убезпечити.

"Кадиров знає, що в разі відходу Путіна його просто вб'ють силовики Російські. Він розуміє, до чого веде війна, що Путін втратить владу. І це буде вигідно силовикам, на когось Скинути невдачі. І вони відразу ж розправляться з Кадировим", - вважає Піонтковський.

Багато експертів, зазначив Піонтковський, давно говорили про неминучі наслідки поразки для Росії. Всі ці наслідки призведуть до розпаду країни-агресора. "Він (розпад РФ) почався з Кадирова. З серії його суперечливих заяв", - зазначив Піонтковський.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...