Розпадається й розносить неймовірний сморід: У Зеленського пояснили, чому Росія - "територія 404"

Російська Федерація є країною-"манекеном", вона розпадається і розносить по світу неймовірний сморід, передають Патріоти України.

Росія зараз демонструє всі ознаки країни, що не відбулася, "території 404" - утворення, яке швидко деградує і вмирає, написав радник глави Офісу президента Володимира Зеленського Михайло Подоляк в Telegram.

"...РФ вже прямо зараз демонструє всі ознаки Failed State (держава, що не відбулася), "території 404"... Росія завжди продавала себе як велику і потужну "державу стабільності". Виявилося, що це набита соломою, яка гниє, "держава-манекен", яка розпадається прямо на очах, розносячи по світу неймовірний сморід...", - зазначив він.

За словами Подоляка, є такі первинні ознаки того, що РФ - країна, що не відбулася:

  • держава не виконує сервісні функції, зокрема, не бореться зі злочинністю;
  • військово-політичне керівництво панікує і не може тримати ситуацію під контролем;
  • стрімка втрата контролю над зовнішніми кордонами (в Бєлгородську область не раз проникали повстанці - Ред.);
  • втрата контролю над частиною території;
  • тотальні підтасовки результатів виборів, репресії проти опозиційних політиків.

Подоляк додав, що про неспроможність РФ як держави також свідчить свавілля учасників воєнізованих формувань, у тому числі членів приватної військової компанії "Вагнер".

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...