Розплата неминуча: Росіяни можуть залишитися без частини ноутбуків, санкції також зачеплять військово-промисловий комплекс

Європейська комісія у новому пакеті санкцій запровадить обмеження проти "військово-промислового комплексу Росії". Крім того, обмеження стосуватимуться ноутбуків, жорстких дисків, камер та об'єктивів. Про це повідомляє видання POLITICO, передають Патріоти України.

Пакет спрямований на те, щоб задушити "зміцнення російського промислового потенціалу" з розширеним списком із 169 організацій, що надають товари, "які можуть сприяти технологічному вдосконаленню сектора оборони та безпеки Росії".

Двигуни дронів, хімічне та біологічне обладнання, агенти боротьби з заворушеннями та електронні компоненти підпадають під ці нові санкції, йдеться в юридичному тексті.

ЄС також хоче розширити список санкційних товарів для використання в авіаційній та космічній галузі, "включивши до нього авіаційні двигуни та їхні частини", а також ставить "ноутбуки, жорсткі диски, камери та об'єктиви" під нові обмеження.

В окремому документі з докладним переліком нових організацій, яким загрожують санкції, також буде призупинено ліцензії на мовлення для НТВ/НТВ "Мир", "Росія 1", РЕН ТВ та Першого каналу, про що раніше повідомляв POLITICO.

Третій документ, в якому згадуються особи, охоплені в межах дев'ятого пакету санкцій Комісії, містить кілька воєнізованих формувань та організацій прихильників переваги білої раси під нові обмеження, а також вводить санкції проти Яна Ігоровича Петровського – командира так званої оперативної групи "Русич", яка підтримує тісні зв'язки із приватною військовою компанією "Група Вагнера".

Засновник Pink Floyd заявив про "спровоковане" вторгнення РФ, постпред України в ООН відреагував

середа, 8 лютий 2023, 22:53

Співзасновник Pink Floyd Роджер Вотерс виступив у Радбезі ООН 8 лютого і заявив про спровокованість російського вторгнення до України. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Вотерс виступав відеозв'язком на запрошення Росії, яка стала і...

Ющенко розповів, як приймав удома Путіна та старанно уникав "неправильного" слова

середа, 8 лютий 2023, 22:00

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як приймав диктатора Путіна на своїй дачі в в Нових Безрадичах. За його словами, диктатора зацікавила стародавня українська піч та косівська кераміка. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю "Гордону", передають...