Розплата неминуча: У РФ підрахували, скільки мільйонів росіян залишаться без роботи через війну в Україні

Іноземні компанії продовжують йти з російського ринку через війну в Україні. У зв'язку з цим до 8 мільйонів росіян залишаться без роботи. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Відзначається, що безпосередньо в іноземних компаніях у РФ працюють 2 мільйони осіб. При цьому ще приблизно 4-6 мільйонів громадян мають непряме відношення до закордонних компаній.

Таким чином, якщо Москва продовжить війну в Україні, то мінімум, 2 мільйони росіян стануть безробітними. Крім того, а в компаніях, які тимчасово зупинили свою роботу в Росії або обмежили її, зайнято до 350 тисяч осіб.

Найбільше від антиросійських санкцій найбільше постраждали працівники харчової та хімічної промисловості, а також автомобільної сфери. По регіонах найважча ситуація в Калузькій і Новгородській областях.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...