Розплата РФ неминуча: Єврокомісія готується до передачі російських активів на відновлення України

Єврокомісія готує законодавчу базу для того, щоб передати на відновлення України заморожені російські активи та активи бізнесменів з РФ. Таку заяву зробила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен 6 червня в Страсбурзі під час прес-конференції, передають Патріоти України.

На її думку, розглянути це питання – справа справедливості. "Ми працюємо над правовою основою, щоб активи Росії і частково активи олігархів могли бути використані для відновлення України", – зазначила Урсула фон дер Ляйєн.

Також дипломат назвала дуже успішною міжнародну конференцію з відновлення України, яка відбулася в швейцарському Лугано, оскільки вона змогла поєднати багато ініціатив і зосередити їх на реалізації головних принципів:

"Безумовно, повинна бути введена система управління, яка буде компетентною, підзвітною, переконливою для всіх ініціатив, які отримають фінансування та об'єднають інвестиції з реформами по відновленню України".

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...