"Розпочнеться війна!": Країна ЄС поставила на місце Росію та її прихильників

Захід має змусити Росію заплатити високу ціну після війни проти Грузії і України, а не робити поступки.

Урмас Рейнсалу. Фото: Делфі.

Поступки західних країн стосовно Росії можуть призвести до початку нової війни, яку розв'яже Москва. Про це заявив міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу, передають Патріоти України із посиланням на ERR.

Дипломат зазначив, що його країна не може відмовитися від принципів Євросоюзу щодо Росії заради прагматичної співпраці. Міністр пояснив, що санкції проти Росії ввели, щоб змусити Кремль дотримуватися Мінських домовленостей про припинення агресії проти України.

"Тепер, незважаючи на логіку Заходу, є небезпека зробити третю помилку", – зазначає Рейнсалу. За його словами, Захід має змусити Росію заплатити високу ціну після війни проти Грузії і України, а поступки Росії "прокладуть шлях до третьої інтервенції у будь-якому куточку земної кулі".

Рейнсалу додав, що якщо західні країни захочуть відновити зв'язки з Росією і скасувати санкції, то Естонія переконуватиме їх, що це рішення не є ані раціональним, ані моральним. При цьому Глава естонського МЗС наголосив, що його країна підтримуватиме Україну на міжнародній арені.

Хіти тижня. "Коли ти не можеш купити це": У США звинуватили Росію в крадіжці "Містралів" у Франції

субота, 6 червень 2020, 19:00

Те, що Росія планує скопіювати дизайн Mistral, однак не означає, що вона досягне особливих успіхів. Російський універсальний десантний корабель (УДК) проекту 23900 є клоном французького вертольотоносця Mistral ( «Містраль»), повідомляють Патріоти Украї...

Хіти тижня. Суспільство не готове зараз почути правду про події на Євромайдані, - генпрокурор Венедіктова

субота, 6 червень 2020, 18:00

Генпрокурор заявила, що розслідування вбивств активістів і міліціонерів, скоєних під час Євромайдану, ведуться об'єктивно, однак не уточнила, яку саме правду бояться почути громадяни. Українське суспільство повинно визначитися у своєму ставленні до под...