Розповідав, що буде після війни: МВС оприлюднило фрагмент останнього інтерв'ю Монастирського (відео)

МВС опублікувало фрагмент останнього інтерв’ю очільника відомства Дениса Монастирського, який загинув 18 січня під час падіння вертольота у Броварах. Відповідний відеозапис викладений у Мережу, передають Патріоти України.

Так, в опублікованому фрагменті інтерв’ю Монастирський анонсував, що після завершення війни в Україні буде найрозгалуженіша і найдосвідченіша на континенті піротехнічна служба. "Після завершення цієї страшної війни матимемо найбільш розгалужену і досвідчену піротехнічну службу на континенті. І це, звісно, буде наша перевага, і саме те, що цікавить європейських партнерів, бо ми говоримо про входження нашої системи МВС у механізм цивільного захисту", – розповів міністр.

Він пояснив, що це такий механізм загальноєвропейської допомоги у випадках надзвичайних ситуацій. "І вони вже запитують: ваш досвід з розмінування, досвід з евакуації, досвід з пожежогасіння, що відбувається зараз. І як можливо надавати відповідну допомогу для країн Європи. Вони дуже, дуже зацікавлені", – сказав Монастирський.


"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...