Розповідав, що буде після війни: МВС оприлюднило фрагмент останнього інтерв'ю Монастирського (відео)

МВС опублікувало фрагмент останнього інтерв’ю очільника відомства Дениса Монастирського, який загинув 18 січня під час падіння вертольота у Броварах. Відповідний відеозапис викладений у Мережу, передають Патріоти України.

Так, в опублікованому фрагменті інтерв’ю Монастирський анонсував, що після завершення війни в Україні буде найрозгалуженіша і найдосвідченіша на континенті піротехнічна служба. "Після завершення цієї страшної війни матимемо найбільш розгалужену і досвідчену піротехнічну службу на континенті. І це, звісно, буде наша перевага, і саме те, що цікавить європейських партнерів, бо ми говоримо про входження нашої системи МВС у механізм цивільного захисту", – розповів міністр.

Він пояснив, що це такий механізм загальноєвропейської допомоги у випадках надзвичайних ситуацій. "І вони вже запитують: ваш досвід з розмінування, досвід з евакуації, досвід з пожежогасіння, що відбувається зараз. І як можливо надавати відповідну допомогу для країн Європи. Вони дуже, дуже зацікавлені", – сказав Монастирський.


Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...