Розповідями про "брудну бомбу" РФ відволікає від підготовки удару по Рівненській АЕС, - Клімкін

Поширення інформації про нібито українську "брудну бомбу" - це абсолютно свідомий маневр РФ, який відволікає увагу від російських ударів та планів щодо контрнаступів. Про це в ефірі "Еспресо" заявив ексміністр закордонних справ Павло Клімкін, передають Патріоти України.

На його думку, поширення інформації про нібито українську "брудну бомбу" - це абсолютно свідомий обхідний маневр РФ.

"Подивімось, чого Росія досягла? По-перше, Шойгу телефонує міністрам оборони країн Заходу, потім телефонує керівник російського Генштабу. Уже з ними почали розмовляти і отримали можливість порушити питання, окрім маячні з "брудною" бомбою. Другий момент - це розмови відволікають
та перефокусовують увагу. Наприклад, з шалених ударів по критичній інфраструктурі", - зазначив Клімкін.

На думку ексміністра, ці удари, щоб залишити нас без тепла і електрики на цю зиму - найбільш показова форма російського геноциду.

"Третє - це свідомі розмови, щоб відволікти від підготовки російських наступів, зокрема з Півночі. Я думаю, що вони будуть намагатися бити по критичній інфраструктурі, а потім взимку будуть намагатися бити по району Рівненської АЕС. Щоб остаточно покласти нашу енергетичну систему і примусити знову розмовляти на їхніх умовах.

Я б не недооцінював того, що робить Росія - вони до цього абсолютно свідомо підготувалися. Нам потрібно розуміти, що вся ця маячня відволікає увагу світу. На це втрачається час, про це всі думають замість реальних намірів кремля. Нам потрібно бути до цього готовими і працювати виходячи з цього", - підсумував Клімкін.

Ще до кінця першого місяця літа вже зрозуміло: У червні ЗСУ нанесли рекордну кількість ударів по російському ВПК (інфографіка)

субота, 27 червень 2026, 20:39

У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію «Второво», яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...