Розповів про ракетний терор росіян: Зеленський поговорив з постійною представницею США при ООН (відео)

Президент Володимир Зеленський обговорив ситуацію на фронті й ракетний терор Росії з членом Кабінету президента США, Постійною представницею США при ООН Ліндою Томас-Грінфілд. Про це він повідомив в Telegram, передають Патріоти України.

Президент розповів Томас-Грінфілд про те, що РФ пошкодила майже 40% об’єктів енергетичної інфраструктури України своїми цілеспрямованими атаками. "Тому першочергове завдання – невідкладне створення повітряного щита над Україною", - заявив глава держави.

Також, за його словами, окремо вони поспілкувалися про світову продовольчу безпеку. "Завдяки реалізації зернової ініціативи мільйони людей в країнах Африки, Азії та Європи забезпечуються продовольством. Необхідно, щоб зернова угода продовжувалась і надалі. Україна готова залишатися гарантом світової продовольчої безпеки", - зазначив Зеленський.

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: