"Розправами над корупціонерами не відкараскатися": Арестович назвав дві серйозні загрози для команди Зеленського

Експерт вважає, що нинішній рівень напруження російської пропаганди перевершує навіть 2014 рік.

Олексій Арестович. Фото: uaportal.com.

Команді президента Володимира Зеленського необхідні серйозні успіхи, які зможуть компенсувати інформаційний ефект від перших "платіжок" за комунальні тарифи і російської пропаганди. Про це розповів військовий експерт і блогер Олексій Арестович, передають Патріоти України.

За його словами, у команди президента почнуться серйозні проблеми в лютому 2020 року, після перших двох зимових платіжок за опалення. Арестович вважає, що це слід компенсувати успіхами в економіці.

"Один із кандидатів у прем'єри Владислав Рашкован оголосив три курси: тотальна дерегуляція, тотальна приватизація і деолігархізація. Якщо вони просунуться хоча б трохи по всіх цих трендах, то у Зеленського підтримка буде 147%. Тому у них є вікно можливостей на все. Вони можуть олігархів розкуркулити і змусити грати за спільними правилами, змусити працювати Антимонопольний комітет, зробити демонополізацію, поміняти всі ці схеми енергетичні тощо. Але до перших двох платіжок. Відповідати доведеться вже десь в лютому", - зауважив блогер.

Однак Зеленського чекає також інша небезпека - інформаційні атаки з боку Росії. Арестович вважає, що нинішній рівень напруження російської пропаганди перевершує навіть 2014 рік. "Росіяни бачать нас, як велику крижану брилу, де є тріщини, і вони в кожен навіть натяк на тріщину вставляють долото і починають бити туди по максимуму, щоб ми розкололися. Всі ці нескінченні "зради", Зеленський - агент Росії, який хоче нас негайно здати тощо... А тепер уявіть, що буде, якщо тему тарифів не вдасться вирішити або буде провал в економіці. То до природного протесту населення, до якого приєднаються олігархи, незадоволені тим, що їх починають деолігархізувати, додадуться всі російські служби інформаційної пропаганди, всі телеканали почнуть працювати на цей тренд. Тому команді Зеленського потрібні швидкі успіхи - до лютого. Яскравими подіями - типу розриву на шматки корупціонерів, їх посадками - не відкараскаєшся. Якщо вони зараз почнуть хвилю репресій, це буде позитивний момент, але таких трендів крові народу вистачає максимум на два-три місяці", - говорить Арестович.

Джерело: Апостроф

"Предатель Балицкий, кажется, уже приготовился к расстрелу за предательство", - Голобуцький (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:00

"Вице-премьер РФ Марат Хуснуллин и предатель Балицкий в Мелитополе. Балицкий, судя по тому, как стоит, уже приготовился к расстрелу за коллаборационизм))", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають ...

"Навряд чи сконає на операційному столі": Український дипломат розповів про найпростіший спосіб позбутися Путіна

четвер, 19 травень 2022, 23:51

Російський диктатор Володимир Путін навряд чи сконає на операційному столі, а тому, на думку колишнього міністра закордонних справ Володимира Огризка, Україні варто розраховувати на міжнародний трибунал та те, що керманича усуне власне оточення, переда...