"Розправами над корупціонерами не відкараскатися": Арестович назвав дві серйозні загрози для команди Зеленського

Експерт вважає, що нинішній рівень напруження російської пропаганди перевершує навіть 2014 рік.

Олексій Арестович. Фото: uaportal.com.

Команді президента Володимира Зеленського необхідні серйозні успіхи, які зможуть компенсувати інформаційний ефект від перших "платіжок" за комунальні тарифи і російської пропаганди. Про це розповів військовий експерт і блогер Олексій Арестович, передають Патріоти України.

За його словами, у команди президента почнуться серйозні проблеми в лютому 2020 року, після перших двох зимових платіжок за опалення. Арестович вважає, що це слід компенсувати успіхами в економіці.

"Один із кандидатів у прем'єри Владислав Рашкован оголосив три курси: тотальна дерегуляція, тотальна приватизація і деолігархізація. Якщо вони просунуться хоча б трохи по всіх цих трендах, то у Зеленського підтримка буде 147%. Тому у них є вікно можливостей на все. Вони можуть олігархів розкуркулити і змусити грати за спільними правилами, змусити працювати Антимонопольний комітет, зробити демонополізацію, поміняти всі ці схеми енергетичні тощо. Але до перших двох платіжок. Відповідати доведеться вже десь в лютому", - зауважив блогер.

Однак Зеленського чекає також інша небезпека - інформаційні атаки з боку Росії. Арестович вважає, що нинішній рівень напруження російської пропаганди перевершує навіть 2014 рік. "Росіяни бачать нас, як велику крижану брилу, де є тріщини, і вони в кожен навіть натяк на тріщину вставляють долото і починають бити туди по максимуму, щоб ми розкололися. Всі ці нескінченні "зради", Зеленський - агент Росії, який хоче нас негайно здати тощо... А тепер уявіть, що буде, якщо тему тарифів не вдасться вирішити або буде провал в економіці. То до природного протесту населення, до якого приєднаються олігархи, незадоволені тим, що їх починають деолігархізувати, додадуться всі російські служби інформаційної пропаганди, всі телеканали почнуть працювати на цей тренд. Тому команді Зеленського потрібні швидкі успіхи - до лютого. Яскравими подіями - типу розриву на шматки корупціонерів, їх посадками - не відкараскаєшся. Якщо вони зараз почнуть хвилю репресій, це буде позитивний момент, але таких трендів крові народу вистачає максимум на два-три місяці", - говорить Арестович.

Джерело: Апостроф

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...