Розпускають з його відома: Чутки про хворобу Путіна можуть переслідувати таємну мету

Чутки про хворобу Путіна можуть переслідувати таємну мету

Чутки про хворобу президента Росії Володимира Путіна можуть розпускати з його відома. У такий спосіб диктатор може перевіряти власне оточення, спостерігаючи за тим, хто мітить на його місце. Таку думку висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ політтехнолог Тарас Загородній, передають Патріоти України.

“Я в ці розмови не вірю, тому що це стара перевірена часом іграшка диктаторів. Вони починають розпускати чутки про власну хворобу, про власну смерть швидку для того, щоб подивитися, хто як реагує і хто смикнеться першим. Хто смикнеться перший, того можна і пускати “в розхід”. Думаю, що Путін своєю смертю життя не закінчить”, - зазначив експерт.

За його словами, натиск на господаря Кремля зараз відбувається, як на міжнародному рівні, так і на внутрішньому. Велика сімка задумала обвалити російську державу обмеженням цін на нафту, а тим часом у Новоросійську трапляється вибух на нафтовому терміналі. “Удари йдуть один за одним і досить серйозні. І в цьому контексті російській еліті, яка буде думати про те, що робити далі, Путін у принципі вже не потрібен”, — висловив думку Тарас Загородній.

Вороги нікуди не поділися: У Генштабі назвали міста, де зараз найгарячіше

середа, 29 березень 2023, 19:28

В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар'їнка Донецької області. Підрозділи Сил оборони відбили 48 атак противника на зазначених напрямках. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведен...

Моравецький запустив "виробничий маятник" для артилерії ЗСУ - Польське радіо

середа, 29 березень 2023, 19:15

Уряд Польщі вирішив прискорити виробництво артилерійських боєприпасів для посилення власного сектору оборони, а також для відправки військової допомоги Україні. Відповідне рішення Варшава прийняла на рівні Національної програми в четвер, 29 березня. Пр...