Розпилили з неба: Окупанти застосували хімічну зброю проти захисників та мешканців Маріуполя

Російські окупанти виконали свої погрози та застосували хімічну зброю проти захисників та мешканців Маріуполя. Про це у твіттері повідомляє полк "Азов", передають Патріоти України.

У повідомленні зазначається: "Близько години тому російські окупаційні війська використали проти українських військових та цивільних осіб в місті Маріуполь отруюючу речовину невідомого походження, яку було скинуто з ворожого БПЛА. У постражалих спостерігається дихальна недостатність".

Оце так! Польські міста відмовляються приймати дітей з України на відпочинок

субота, 27 червень 2026, 7:00

Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...