
Російські окупанти щодня втрачають 10 танків. Українські військові раніше втрачали трохи більше одного танка на добу. З початку наступу ЗСУ ця цифра зросла – наші військові почали втрачати до 2 танків щодня, інформують Патріоти України.
Проте, разом з цим, наступ призвів не так до втрати техніки ЗСУ, як до збільшення її запасів.
"Розрив приголомшливий. Армія, яка атакує, зазвичай втрачає більше техніки, ніж та, яка обороняється. Оскільки їй потрібно перетинати місцевість в той час, як оборона може просто ховатися в окопах і за укріпленнями, ведучи вогонь з більш безпечних місць", – повідомило видання.
Ба більше, за даними журналістів:
"Половина бойових машин, які Росії довелося списати з початку вересня, були покинуті їхніми екіпажами, а потім захоплені українськими військовими", – зауважило видання.
Там також пояснили, про які втрати російських танків відомо. Зокрема:
Натомість втрати українських танків значно менші. Зокрема, станом на 1 вересня ЗСУ втратили 249 танків. З них найбільше – Т-64. Відколи почався наступ ЗСУ, то втрати дещо збільшились.
"Станом на 19 жовтня армія України втратила 320 танків, 176 з них – були знищені. За останні шість тижнів Україна втратила 71 танк, але захопила 194", – йдеться в повідомленні.
Тобто, виходить так, що Збройні Сили України під час наступу не стільки втратили техніку, як збільшили її запаси.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...