Розриваються в істериці: У Соловйова назвали Сербію "останньою шльо*дрою" через військову допомогу Україні (відео)

У Соловйова назвали Сербію "останньою шльо*дрою" через військову допомогу Україні. ВІДЕО

У студії російського пропагандиста і воєнного злочинця Володимира Соловйова образилися на "братню" Сербію через підтримку ЗСУ, передають Патріоти України.

Так, один з його міньйонів Сергій Мардан настільки розсердився з цього приводу, що під час прямого ефіру обрушився на неї з образами, назвавши «останньою шльо*дрою».

Приводом для цього стали новини про те, що військова промисловість Сербії почала працювати «у три зміни», щоб забезпечити Україну снарядами для захисту від РФ.

«Ось Сербія після цієї новини для вас, як і раніше, є, там, братньою країною? Ви, як і раніше, вважаєте, що у нас голова має боліти про долю Сербії? Я не знаю, як у вас. Я можу сказати за себе, як приватна особа. Безвідповідальна приватна особа. Взагалі жодного інтересу Сербія не становить. Те, що Сербія повела себе як остання кінчена шльо*дра, мені здається, тут навіть сперечатися нема про що», — заявив Мардан.

Втім, вже дуже скоро він пошкодував про свої слова і був змушений публічно вибачатися за них, спробувавши перекласти всю провину на якихось «спільних ворогів». «Вибачте мене брати-серби, за те, що повівся на провокацію наших спільних ворогів», — написав він у себе у соцмережах після скандалу, що розгорівся.

"Тобто про жодні межі 1991 року насправді не йшлося": Український блогер розкрив брехню Кремля щодо умов припинення війни

субота, 20 липень 2024, 21:20

Під час так званих “мирних переговорів” у Стамбулі в квітні 2022 року Росія планувала захопити ще більшу територію України, ніж та, що перебуває під окупацією зараз, передають Патріоти України. Як повідомив український блогер Денис Казанський, про це с...

Окупанти захопили кілька населених пунктів: Український фронт на Донбасі розвалюється, - Bild

субота, 20 липень 2024, 20:00

За останні дні російські окупаційні війська захопили кілька населених пунктів на Донбасі, що може свідчити про частковий розвал української оборони в цьому регіоні. Таку думку висловив експерт німецького видання BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьо...