Розсекречено жорсткі санкції проти Росії, котрі набудуть чинності за лічені години у разі вторгнення в Україну

Штати хочуть включити РФ до переліку країн, які потрапляють під дію найжорсткіших експортних обмежень.

У США підготували новий пакет санкцій проти Росії на випадок вторгнення на Україну. Обмеження торкнуться постачання всієї споживчої електроніки, а також оборонного сектору. Детальні подробиці санкційного пакету повідомив The New York Times (NYT) з посиланням на американських чиновників, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що деталі стали відомі перед серією дипломатичних переговорів між Росією та країнами Заходу, які заплановані на наступному тижні.

Передбачається, що дані обмеження набудуть чинності через кілька годин після вторгнення російських військових в Україну.

"Технологічні санкції торкнуться деяких улюблених Путіним галузей, особливо аерокосмічної та військової, які є основними джерелами доходів для російського уряду", – пише видання.

США планують обговорити з Росією розгортання ракет у Європі - WPСеред можливих обмежень:

  • відключення найбільших фінансових установ Росії від міжнародних банківських/платіжних систем,
  • введення ембарго на експорт американських розробок, необхідних для оборонної та споживчої промисловостей.

Як пише Bloomberg, США хочуть включити Росію до переліку країн, які потрапляють під дію найжорсткіших експортних обмежень. Зараз такі діють відносно Ірану, КНДР, Куби та Сирії. Йдеться про введення значних обмежень на експортовані товари: від авіаційної продукції та інструментів до ігрових консолей, телевізорів і смартфонів.


'Товариш Ким' зробив свій вибір: КНДР підтримала російську анексію територій України

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:25

Північна Корея підтримала проголошену Росією анексію частини областей України. Про це у вівторок заявило міністерство закордонних справ КНДР, повідомляє агентство Reuters. . Пхеньян підтримав заяву Москви про те, що регіони нібито самі вирішили стати...

Скандал через «мирний план» на користь Росії: Маск запевнив Зеленського, що все ще підтримує Україну, але позначив нюанс

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:10

Американський бізнесмен, винахідник, Ілон Маск відповів у Twitter президентові України Володимиру Зеленському, що все ще підтримує нашу країну, але він вважає, що масштабна ескалація війни може завдати великої шкоди як Україні, так і світу. . «Я все щ...