Розширенню столиці бути? Кличко просить Раду приєднати до Києва ще одне селище

Про приєднання селища Коцюбинське до Києва просить Верховну Раду мер столиці Віталій Кличко. Коцюбинське підпорядковане Ірпінській міській раді лише юридично, пише прес-служба КМДА, передають Патріоти України.

"Ми вважаємо Коцюбинське частиною Києва. Бо селище міського типу є своєрідним анклавом на території столиці і не має шляхів автомобільного сполучення з жодним іншим населеним пунктом", — заявив Кличко.

За його словами, жителі селища користуються усією соціальною та комунальною інфраструктурою Києва. Також Кличко нагадав, що місцеві давно підтримують ідею про приєднання до Києва.

"Сьогодні деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної точки зору. Тепер рішення про приєднання Коцюбинського до Києва – виключно за парламентом", — закликав мер Києва.

У Краснодарському краї внаслідок атаки БПЛА палає важлива нафтобаза (відео)

четвер, 25 червень 2026, 6:51

У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...

Ситуація складна, але: "Росія бреше про «значні успіхи» поблизу Костянтинівки", — CNN

четвер, 25 червень 2026, 6:33

Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...