Розширенню столиці бути? Кличко просить Раду приєднати до Києва ще одне селище

Про приєднання селища Коцюбинське до Києва просить Верховну Раду мер столиці Віталій Кличко. Коцюбинське підпорядковане Ірпінській міській раді лише юридично, пише прес-служба КМДА, передають Патріоти України.

"Ми вважаємо Коцюбинське частиною Києва. Бо селище міського типу є своєрідним анклавом на території столиці і не має шляхів автомобільного сполучення з жодним іншим населеним пунктом", — заявив Кличко.

За його словами, жителі селища користуються усією соціальною та комунальною інфраструктурою Києва. Також Кличко нагадав, що місцеві давно підтримують ідею про приєднання до Києва.

"Сьогодні деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної точки зору. Тепер рішення про приєднання Коцюбинського до Києва – виключно за парламентом", — закликав мер Києва.

ГРУшник" обіср*вся? Пальчевський не прийшов на "розмову" з чоловіком Ніцой, котру сам і ініціював

понеділок, 3 серпень 2020, 22:15

Андрій Пальчевський не з’явився на «чоловічу розмову» у сквер Василя Сліпака на Андріївському узвозі. Кандидат у мери Києва та бізнесмен Андрій Пальчевський не прийшов на «чоловічу розмову» з Андрієм Ніцоєм – директором Центру стратегічних розробок, чо...

До війни жив у Бахмуті: На Донеччині помер найманець "ДНР", який воював проти ЗСУ під Іловайськом (фото)

понеділок, 3 серпень 2020, 21:44

Андрій Назаров помер через проблеми із серцем. На Донбасі раптово помер російський терорист "ДНР" Андрій "Назар" Назаров. Причиною його смерті стали проблеми із серцем. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Ш...