Про приєднання селища Коцюбинське до Києва просить Верховну Раду мер столиці Віталій Кличко. Коцюбинське підпорядковане Ірпінській міській раді лише юридично, пише прес-служба КМДА, передають Патріоти України.
"Ми вважаємо Коцюбинське частиною Києва. Бо селище міського типу є своєрідним анклавом на території столиці і не має шляхів автомобільного сполучення з жодним іншим населеним пунктом", — заявив Кличко.
За його словами, жителі селища користуються усією соціальною та комунальною інфраструктурою Києва. Також Кличко нагадав, що місцеві давно підтримують ідею про приєднання до Києва.
"Сьогодні деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної точки зору. Тепер рішення про приєднання Коцюбинського до Києва – виключно за парламентом", — закликав мер Києва.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...