Про приєднання селища Коцюбинське до Києва просить Верховну Раду мер столиці Віталій Кличко. Коцюбинське підпорядковане Ірпінській міській раді лише юридично, пише прес-служба КМДА, передають Патріоти України.
"Ми вважаємо Коцюбинське частиною Києва. Бо селище міського типу є своєрідним анклавом на території столиці і не має шляхів автомобільного сполучення з жодним іншим населеним пунктом", — заявив Кличко.
За його словами, жителі селища користуються усією соціальною та комунальною інфраструктурою Києва. Також Кличко нагадав, що місцеві давно підтримують ідею про приєднання до Києва.
"Сьогодні деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної точки зору. Тепер рішення про приєднання Коцюбинського до Києва – виключно за парламентом", — закликав мер Києва.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...