Про приєднання селища Коцюбинське до Києва просить Верховну Раду мер столиці Віталій Кличко. Коцюбинське підпорядковане Ірпінській міській раді лише юридично, пише прес-служба КМДА, передають Патріоти України.
"Ми вважаємо Коцюбинське частиною Києва. Бо селище міського типу є своєрідним анклавом на території столиці і не має шляхів автомобільного сполучення з жодним іншим населеним пунктом", — заявив Кличко.
За його словами, жителі селища користуються усією соціальною та комунальною інфраструктурою Києва. Також Кличко нагадав, що місцеві давно підтримують ідею про приєднання до Києва.
"Сьогодні деякі політики намагаються лобіювати приєднання Коцюбинського до Бучанського району, що є нелогічним ані з територіальної, ані з інфраструктурної, ані з соціально-економічної точки зору. Тепер рішення про приєднання Коцюбинського до Києва – виключно за парламентом", — закликав мер Києва.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...